درباره ما

بهره مندی از خدمات پرداخت الکترونیکی در سطح بین الملل یکی از نیازهای اساسی مدیران و کارشناسان سازمانهای معتبر در عصر حاضر می باشد تا از این طریق مراودات علمی، تجاری و فنی ایشان در عرصه های بین المللی تسهیل و تسریع گردد.

شرکت پویا تجارت سیمرغ کیش (سهامی خاص) در تیرماه سال 1396 با شماره 13409 و شناسه ملی 14006887204 به ثبت رسیده است که در این راستا اولین فعالیت خود را در زمینه صدور و ارائه کارتهای بین الملل آغاز نمود.

ارزش ها

  1. ما خود را موظف به پاسخگویی به نیازهای مشتریان با بهترین کیفیت در خصوص خدمات اراته شده می دانیم.
  2. مشتری مداری یکی از شعارهای اصلی ما و تکریم مشتری از اولویت روابط ما با مشتریان می باشد.

ماموریت

ارائه دهنده بهترین خدمات پشتیبانی در خصوص کارتهای بین المللی و مالی منطبق با نیازهای روز با استفاده از فناوری نوین و پیشرفته به مشتریان و اتکاءبه سرمایه های انسانی متخصص با بهترین شرایط و توسعه روز افزون محصولات و ارائه خدمات نوین در دیگر عرصه های بین المللی.

چشم انداز

  1. اولین شرکت رسمی توزیع کارتهای بین الملل و همچنین ارائه خدمات نوین بین المللی در ایران
  2. کسب بیشترین سهم از معاملات بین المللی
  3. برترین در گستره خدمات بین المللی پیشرفته

اعضای تیم

مشتریان

محصولات و خدمات

سال در صنعت خدمات پرداخت

ما فعالیت خود را از سال 1396 با صدور و پشتیبانی کارتهای بین المللی شروع کردیم و تلاش کردیم تا بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه دهیم.

پویا تجارت سیمرغ کیش با ارائه بهترین خدمات پشتیبانی در خصوص کارتهای بین المللی و مالی منطبق با نیازهای روز و همچنین فراهم آوردن درگاه های پرداخت برای کسب و کارهای با استفاده از فناوری نوین و پیشرفته به مشتریان و اتکاءبه سرمایه های انسانی متخصص با بهترین شرایط و توسعه روز افزون محصولات و ارائه خدمات نوین در دیگر عرصه های بین المللی شما را در توسعه کسب و کارتان همراهی می کند.

ما چرا اینجاییم

ما این کار را شروع کردیم تا کل دنیا کسب و کار شما باشد. 

از همین امروز ما همراه شما خواهیم بود

ما در هر لحظه همراه شما خواهیم بود تا کسب و کار خود را راحت تر توسعه دهید. پویا تجارت سیمرغ کیش هم در سطح ملی و هم بین المللی در زمینه پرداخت های داخلی و بین المللی همراه شما خواهد بود.